Albero Suites Serranas
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Δωρεάν πάρκινγκ | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα |
| Σπα & Ευεξία Σπα lounge Σολάριουμ Τζακούζι | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες Καροτσάκι μωρού Παιδική πισίνα Δωμάτιο παιχνιδιών | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Albero Suites Serranas Valle Hermoso με 1 υπνοδωμάτιοαπέχει σχεδόν 3 χλμ. απόσταση από το Καζίνο La Falda και προσφέρει στους επισκέπτες υπηρεσία catering.
Τα παράθυρα έχουν θέα στον κήπο. Οι παροχές μπανίου σ' αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνουν επίσης μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Οι ανέσεις μπάνιου περιλαμβάνουν στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.
Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιούν κοινόχρηστη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες έχουν τη δυνατότητα να γευματίσουν στο Parrilla San Antonio, που είναι σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Οι επισκέπτες επίσης θα βρουν Cementerio - Parada Californa, που βρίσκεται 10 λεπτά με τα πόδια από την καταφύγιο. Επίσης, για την απόλυτη χαλάρωση προσφέρονται σολάριουμ και τζακούζι.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella55 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Μόνο για ενήλικες
- Καφετέρια
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σπα lounge
- Σολάριουμ
- Τζακούζι
- Υπαίθριο μπάνιο
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Στεγνοκαθαριστήριο
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Καροτσάκι μωρού
- Επιτραπέζια παιχνίδια
- Παιδική πισίνα
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Albero Suites Serranas;
Οι τιμές σε η βίλα Albero Suites Serranas κυμαίνονται από 67$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα Albero Suites Serranas;
Η βίλα Albero Suites Serranas δέχεται μόνο American Express, MasterCard και Visa. - ❓
Προσφέρεται πρωϊνό σε η βίλα Albero Suites Serranas;
Ναι, η βίλα Albero Suites Serranas σερβίρει ιταλικό πρωϊνό.